Kirándulások - Táborok

Iskolánkban hagyománynak számít, hogy az  ősz elején, amikor még az időjárás is kedvező az osztályfőnök meghatározott terv szerint megszervezi a tanulmányi kirándulást. A kirándulások alkalmával megismerhetik a gyerekek szűkebb és tágabb környezetünk nevezetességeit, szépségeit.
A tavaszi időszak végén kerül sor a második kirándulásra, amit a gyerekek igényeinek, érdeklődésének figyelembe vételével általában a hegyekbe, vízpartra szervezünk.
A természet szépsége, a jó levegő, a kötetlenebb program feledhetetlenné teszi ezeket a napokat. Az élményeken túl kiváló alkalom az osztályközösség összekovácsolódásához.
A kirándulásokon túl az osztályok havonta szerveznek közös programokat. Mozi,- színház,- múzeumlátogatás, uszoda, strand, vadaspark, kerékpártúra, stb.
    1. évfolyam:    Nyíregyháza - Sóstó
    2. évfolyam:    Tokaj