|
Iskolánk életében a versenyeztetés, mint a tehetséggondozás egyik formája
mindig jelentős szerepet játszott. A versenyek sokrétűek, számos tantárgyat
felölelnek.
Tanulóink nagy létszámmal és kiváló eredményeket elérve képviselik
iskolánkat a különböző városi, megyei és országos megmérettetésekben.
A pedagógusok lelkiismeretes munkája és a tanulók jó adottságai nemcsak
a tanulmányi átlagokban, de a versenyeredményekben is megmutatkozik.
SPECIALITÁSAINK
testnevelés - matematika - informatika - angol nyelv
Tanítványaink országos szinten is kiemelkedő eredményeket érnek
el.
|
|
|
|
|
Futsal Diákolimpia IV. kcs. Megyei 1.hely
Országos Elődöntős csapat (2022.)
|
Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny
Megyei I. hely (2018.)
|
Röplabda Diákolimpia
Országos első helyezett csapat (2022.)
|
2022/2023-as tanévben iskolánk
által kiemelkedő teljesítményükért díjazott tanulók:
"Iskolánk kitűnő tanulója" - (nyolc éven keresztül 5.0 tanulmányi átlag szükséges): Gál Rebeka 8.a, Majoros Dávid 8.a, Mile Boglárka 8.a, Együd Réka 8.b, Ratkos Gerda 8.b, Szilágyi Lóránt 8.b
"Iskolánk jó tanulója - jó sportolója": László Molli 8.b, Madura Anna 8.b
Iskolánk "Dienes díjasa" (matematika): Driszku Nándor 4.b, Szitha Benjámin 6.b
Iskolánk "Kis angol nyelvtudósa": Beőr Petra 6.a, Borcsik Gabriella 8.b, Kovács Fanni 8.b, Misánszki István 8.b
Iskolánk "Kis természettudósa": Driszku Nóra 7.b
Iskolánk "Kis történésze": ----------
Iskolánk "Kis nyelvésze": ----------
Iskolánk "Kis irodalmára": ----------
Iskolánk "Kis művésze": Mile Kamilla 4.a, Majoros Mira 8.b
Iskolánk "Kis informatikusa": Bíró Sándor Lóránt 8.b
Iskolánk "Kis sportolója": Dankó Mihály 6.a, Kalló Olívia 6.b, Szabó Lívia Boglárka 6.b, Piószegi Regina 6.a
Móricz DSE díj: Madura Anna 8.b, Misánszki István 8.b
2022/2023-as tanévben "Nevelőtestületi
dicséretben" részesült tanulóink:
1. évfolyamon nem adható
2.a - Ambrusz Léna Mia, Bartha Brúnó, Fazekas Izabella, Hajzer Nimód, Kiss Gábor, Szeiler Maja, Szűcs Bence
2.b - Béres Zsófia, Kiss Botond, Kovács Bence, Prokop Ákos, Réthegyi Réka, Szabó Gréta Bianka, Turgonyi Zoltán
3.a - Blonszki Aisa, Drenyószki Hanna Viktória, Fekete Zsófia, Győri Fanni, Hován Tímea, Pásztor Dóra, Tóth Gergely
3.b - Balogh László Bendegúz, Bereczki Zsófia, Birta Lilla, Dorogi
Dávid, Kerékgyártó Erik, Kormány Bence István, Lehóczki Vince, Pásztor
Zina, Prpkop Milán, Varga Odett
4.a - Apáti Gréta
4.b - Gerda Balázs, Kertész Mira, Mátyás Frida, Pásztor Zsófia, Sziklai Balázs
5.a - Pásztor Panna, Tóth Luca Sára
5.b - Balázsi Hanna, Bereczki Katalin, Fülöp Zsófia Eszter, Kocsis Kisanna
6.a - Antal Ruben Tamás, Barta András Attila, Fekete Nelli, Jevruczó Anna, Lipcsei Doroti, Tóth Jázmin
6.b - Daniló Szabolcs, Halász Liliána
7.a -
7.b - Gubacsi Dominik, Karafa Nóra
8.a - Kazamér Szabina, Rozgonyi Dóra, Szőllősi Szabolcs
8.b - Hernádfői Krisztina, Keczkó Roland István, Lehóczki Milán, Szűcs Angyalka Tündér
VERSENYEREDMÉNYEINK:
2014/2015
- 2015/2016
- 2016/2017
- 2017/2018
- 2018/2019
- 2019/2020
- 2020/2021
- 2021/2022
- 2022/2023
|