Kiemelkedő teljesítmények

Iskolánk életében a versenyeztetés, mint a tehetséggondozás egyik formája mindig jelentős szerepet játszott. A versenyek sokrétűek, számos tantárgyat felölelnek.
Tanulóink nagy létszámmal és kiváló eredményeket elérve képviselik iskolánkat a különböző városi, megyei és országos megmérettetésekben.
A pedagógusok lelkiismeretes munkája és a tanulók jó adottságai nemcsak a tanulmányi átlagokban, de a versenyeredményekben is megmutatkozik.
 
 

SPECIALITÁSAINK
testnevelés - matematika - informatika - angol nyelv - német nyelv
Tanítványaink országos szinten is kiemelkedő eredményeket érnek el.

IV. kcs. Teremlabdarúgó Diákolimpia
országos III. helyezett csapat (2013.)
Zrínyi Ilona országos matematika verseny
megyei I. hely az iskolák közötti pontversenyben (2018.)
Nemzetközi röplabdatornán
első helyezett csapat (2014.)

 

2017/2018-as tanévben iskolánk által kiemelkedő teljesítményükért díjazott tanulók:

"Iskolánk kiváló tanulója":  Islai Lilla Barbara, Nemes Nándor 8.a - Bucsánszky Zsombor Bálint, Körmendi Márton, Oláh Márk, Tamás Szabolcs Attila, Tóthvári Gábor 8.b

"Iskolánk jó tanulója - jó sportolója":  Daniló Alexandra 7.b - Kiss Virág 8.b

Iskolánk "Dienes díjasa" (matematika):  Majoros Mira 3.b - Majoros Vanda, Papp Zsófia 5.b

Iskolánk "Kis angol nyelvtudósa":  Ivaskin Ákos 5.b

Iskolánk "Kis német nyelvtudósa":  Homann Patrik 8.a

Iskolánk "Kis természettudósa":  Együd Boglárka 7.b

Iskolánk "Kis sportolója":  Cseh Norbert 6.a - Birta Zoé 6.b

Móricz DSE díj: Kiss Bianka 8.a - Bucsánszky Zsombor Bálint 8.b

Nebuló díj:
 

2017/2018-as tanévben "Nevelőtestületi dicséretben" részesült tanulóink:

1.évf. - Első évfolyamon nem adható
2.a - Rohály Nóra Andrea, Szalai Leila, Tóth-Vad Alexandra
2.b - Driszku Nóra, Legény Luca, Lippai Elena Diána, Mester Gergő, Papp Diána, Sári Csongor Noé
3.a - Baksa Benjámin László, Kertész Anna, Mile Boglárka
3.b - Együd Réka, Keczkó Roland István, Misánszki István, Papp Eszter, Ratkos Gerda
4.a - Barta Andrea, Brondics Anna, Brondics Zsófia, Leskó Sára, Mazák Zsombor, Moravszki Hanna
4.b - Buzai Barbara Zsófia, Jávorka Szófia, Kormány Gréta Sára, László Robin, Mészáros Máté, Tilk Dorina
4.c - Czibere Dávid, Spisák Dóra
5.b - Molnár Balázs, Monyók Lilla Anita, Pénzes Máté
5.c - Békési Alexandra, Farkas Tamás Böngér, Nádasi Levente
6.a - Bíró Bálint, Kovács Milán
6.b - Jászai Zsanett, Kovalecz Soma, Kresznóczki Réka, Majoros Noémi, Varga Zoé
7.a - Bogdándi Enikő, Dolgos Enikő, Hadászi Lilla, Karászi Benjamin József, Mazák Ivett, Pristyák Nikolett
7.b - Csáji Lili Petra, Ignéczi Martin, Linzenbold Patrik, Orosz Ivett, Sitku Noémi, Spisák Fanni
8.a - Batári Áron, Leskó Panna
8.b - Kovács Bianka, Pálóczi Balázs


RÉSZLETES VERSENYEREDMÉNYEINK:   -  2012/2013   -  2013/2014  -  2014/2015  -  2015/2016  -  2016/2017  -  2017/2018